Головна роль

Ми не звикли до щирості навіть у житті, не те що на екрані. Ми звикли, що зіркові жінки з останніх сил намагаються повернути, втримати, зберегти молодість і красу. Очікували побачити актрису без макіяжу, зі зморшками, в халаті, яка сповідається сину, а через камери — і тисячам глядачів?

Фільм «Головна роль», який зняв Сергій Буковський, розповідає про його маму, кіноакторку Ніну Антонову. Зараз їй 82. 

За роль у документальній стрічці сина пані Ніна отримала свою першу велику нагороду, а про саму картину та режисера вже написано десятки статей.

«Головну роль» було визнано найкращим документальним фільмом країни Національною кіноакадемією. Лауреат Одеського міжнародного кінофестивалю в номінаціях «Найкращий європейський документальний фільм» і «Найкраща акторська робота національного конкурсу» в 2017 році.

Цю сповідь про життя сильної жінки та талановитої актриси, про стосунки між матір'ю і вже дорослим сином, про пам'ять, про зміну епох, цінності, ви зможете подивитися вже в перший день фестивалю Lampa.doc у Червонограді.

Лампа.док

Нагадаємо, з 20 липня біля палацу Потоцьких стартуватиме триденний фестиваль доукментальнго кіно LAMPA.DOC. Стрічки, які показуватимуть червоноградському глядачеві, різні за тривалістю та тематикою, різняться і походженням — окрім українських режисерів, будуть роботи і польських та російського виробництва. Проте всі вони — на актуальні теми, кожна по-своєму торкається найпотаємніших струн душі. Кожна варта уваги. Не пропустіть нагоду побачити перлини документалістики у нашому місті!

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic